Drukarki kart Magicard

Jeżeli potrzebujesz urządzeń do drukowania kart plastikowych lub identyfikatorów - drukarka kart plastikowych Magicard będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Nie pokazuj więcej tego powiadomienia

Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Jesteś tu: Strona główna > Starsze modele (wycofane) > Drukarka do kart plastikowych

Drukarka do kart plastikowych

Drukarka do kart plastikowych
Kod artykułu:

Enduro+

Enduro+

 

Przyszłość zapewniona

 

Jeżeli jeszcze nie wiesz czy bedziesz drukować karty jednostronnie czy dwustronnie... to drukarka do kart Magicard Enduro+ jest dla Ciebie.

Drukarka Enduro+ przy użyciu specjalej taśmy drukującej może być łatwo rozszerzona do wersji dwustronnej. Ponadto samodzielnie możesz rozszerzyć jej funkcjonalność o port Ethernet.

 

Elastyczna - podajnik na 100 kart oraz otwór do podawania ręcznego umożliwia łatwe drukowanie zarówno seryjne jak i pojedynczych kart.

Sprytna - atrakcyjny wygląd, wielokolorowy wyświetlacz LCD z przyciskami wyboru menu, łatwa w konfiguracji i użytkowaniu, posiada sterowniki do Windows 2000, Server 2003, XP, Vista oraz
Windows 7 (32/64-bit) i zapewnia niezawodne drukowanie przez wiele lat.

Bezpieczna - umożliwia wykorzystanie HoloKote™ i HoloPatch™ - opatentowanych zabezpieczeń przed nieautoryzowanym kopiowaniem kart.

Karta katalogowa Enduro+

Warunki gwarancji Enduro+

Deklaracja zgodności CE

« wstecz

e-mail: biuro@acss.com.pl

telefon:22 8324744

ACSS ID Systems Sp. z o.o.
ul. K.Miarki 20C, 01-496 Warszawa

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIX Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000140213
Kapitał zakładowy: 200 000 PLN
NIP: 525-22-47-599

Masz pytanie?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ACSS ID Systems Sp. z o.o., ul. Karola Miarki 20c , 01-496 Warszawa.

Dane zbierane są w celu umożliwienia osobom zainteresowanym kontaktu z administratorem oraz uzyskania przez nie szczegółowych informacji na temat świadczonych usług. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych gromadzonych i przetwarzanych poprzez serwis jest ACSS ID Systems Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wskazanego celu. Więcej informacji odnajdziesz w Polityce prywatności serwisu.

rozwiń ▾