Drukarki kart Magicard

Jeżeli potrzebujesz urządzeń do drukowania kart plastikowych lub identyfikatorów - drukarka kart plastikowych Magicard będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Nie pokazuj więcej tego powiadomienia

Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Jesteś tu: Strona główna > Aktualności

Aktualności

2018-10-27

Ultima - nowa drukarka retransferowa w ofercie Magicard.

Już jest dostępna nowa drukarka retransferowa Magicard Ultima. Jest to jedna z najszybszych drukarek retransferowych dostępnych na rynku. Jako jedyna na świecie posiada możliwość drukowania personalizowanych znaków wodnych na powierzchni karty. Dotykowy wyświetlacz LCD umożliwia łatwą konfigurację, wyświetlanie komunikatów oraz filmów instruktarzowych. Zarówno sterownik jak i komunikaty wyświetlacza LCD można skonfigurować do wyświetlania w języku polskim.

2018-10-01

Pobieranie sterowników i instrukcji

Od 1 października 2018 zaprzestano załączania nośników CD z instrukcjami i sterownikami drukarek. Można je pobierać bezpośrednio z linku w zakładce "Pliki do pobrania"

2018-05-02

Następca drukarki Rio Pro już w ciągłej sprzedaży !

Wraz z rozpoczęciem produkcji nowej drukarki Rio Pro 360 zakończono produkcję modelu Rio Pro. Nowa drukarka, jest jedną z najszybszych, dostępnych na rynku drukarek kart plastikowych. Nowy model oprócz wysokiej prędkości druku wyróżnia się szybkim procesorem i wbudowanym systemem operacyjnym Linux. Dzięki temu, drukarka jest gotowa do szyfrowania komunikacji oraz łączności WiFi.

2015-10-17

Nowa edycja drukarki Enduro

Najnowsza edycja drukarki Enduro - Enduro3E zawiera w standardzie port USB oraz Ethernet i 3-letnią gwarancję. Jeżeli szukasz niezawodnej drukarki kart plastikowych, to drukarka Magicard jest dobrym wyborem.

2015-06-26
Premiera nowej drukarki Magicard

Premiera nowej drukarki Magicard

W dniu 15 czerwca 2015 uczestniczyliśmy w prezentacji nowej drukarki Magicard Helix.

2014-05-13

Sterownik Mac OS X do drukarek Magicard

Od 13 maja 2014 jest dostępny sterownik do systemu Mac OS X do drukarek Magicard.

2012-12-17

Pronto LT

Do sprzedaży trafiła najtańsza na rynku polskim drukarka do kart - Pronto LT.

2012-03-07

Pożegnanie z tęczowym logo Magicard

Od kilku lat Magicard notuje wzrost sprzedaży i wprowadza na rynek nowe modele drukarek do kart plastikowych. Producent drukarek Magicard jest członkiem grupy Ultra Electronics i nadszedł czas na zaznaczenie tego faktu w logo Magicard. Oficjalnie, od 5 marca 2012 stare, tęczowe logo zostało zastąpione przez nowe i sukcesywnie będzie wprowadzane na nowych broszurach, stronach internetowych i drukarkach. Mamy nadzieję, że nowe „dorosłe” logo przypadnie do gustu wszystkim naszym klientom i sympatykom.

2011-10-04

Drukarki i materiały eksploatacyjne w nowej wersji.

Uprzejmie informujemy, że obecnie na rynku polskim sprzedajemy drukarki i materiały eksploatacyjne Magicard w wersji "S". Parametry drukarek i materiałów ekploatacyjnych pozostają bez zmian, zmianom uległy jedynie indeksy produktów. Np najpopularniesze taśmy MA300YMCKO obecnie mają indeks XX300YMCKO.

2011-10-04

Finalna wersja strony Magicard

Witamy na finalnej wersji nowej strony Magicard. Mamy nadzieję że wprowadzone udogodnienia np. w powiązaniach drukarek i materiałów eksploatacynych przyczynią się do bardziej praktycznego wykorzystania naszej strony. Zapraszamy !

Galeria produktów

Drukarka kart plastikowych o podwyższonej rozdzielczości Głowica do drukarki Pronto Program do drukowania identyfikatorów

Zestaw czyszczący do drukarki Enduro i Rio Pro Zestaw czyszczący do drukarki Pronto Program do drukowania identyfikatorów

e-mail: biuro@acss.com.pl

telefon:22 8324744

ACSS ID Systems Sp. z o.o.
ul. K.Miarki 20C, 01-496 Warszawa

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIX Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000140213
Kapitał zakładowy: 200 000 PLN
NIP: 525-22-47-599

Masz pytanie?