Drukarki kart Magicard

Jeżeli potrzebujesz urządzeń do drukowania kart plastikowych lub identyfikatorów - drukarka kart plastikowych Magicard będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Nie pokazuj więcej tego powiadomienia

Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności.

Jesteś tu: Strona główna > Starsze modele (wycofane) > Drukarka kart i identyfikatorów

Drukarka kart i identyfikatorów

Drukarka kart i identyfikatorów
Kod artykułu:

Avalon

Bezpieczeństwo i niezawodność Magicard w jednym

 

Jeżeli chcesz drukować wysokiej jakości karty i identyfikatory, następnie drukować, drukować, drukować... to drukarka Magicard Avalon jest dla Ciebie.

 

Drukarka Avalon jest łatwa w konfiguracji i użytkowaniu, posiada sterowniki do Windows 2000 oraz XP i zapewnia niezawodne drukowanie przez wiele lat.

 

Drukarka Magicard Avalon umożliwia wykorzystanie HoloKote™ i HoloPatch™ - opatentowanych zabezpieczeń przed nieautoryzowanym kopiowaniem kart.

 

Dzieki wyposażeniu w podajnik do 100 czystych kart oraz zasobnik do odbioru 50 kart zadrukowanych możliwe są wydruki seryjne. Wysokiej jakości kolorowe i monochromatyczne taśmy drukujące w konkurencyjnych cenach umożliwiają uzyskanie wysokiej jakości wydruków w atrakcyjnej cenie.

Karta katalogowa Avalon

« wstecz

e-mail: biuro@acss.com.pl

telefon:22 8324744

ACSS ID Systems Sp. z o.o.
ul. K.Miarki 20C, 01-496 Warszawa

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIX Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000140213
Kapitał zakładowy: 200 000 PLN
NIP: 525-22-47-599

Masz pytanie?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ACSS ID Systems Sp. z o.o., ul. Karola Miarki 20c , 01-496 Warszawa.

Dane zbierane są w celu umożliwienia osobom zainteresowanym kontaktu z administratorem oraz uzyskania przez nie szczegółowych informacji na temat świadczonych usług. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych gromadzonych i przetwarzanych poprzez serwis jest ACSS ID Systems Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wskazanego celu. Więcej informacji odnajdziesz w Polityce prywatności serwisu.

rozwiń ▾